Cam giydirme dış cephe temizliği

  • Cam giydirme dış cephe temizliği
Cam giydirme dış cephe temizliği Cam dış cephe binalarda genellikle camın yanında prekast, alüminyum kompozit vs cephe türleri de kullanılır.

Cam dış cephe binalarda genellikle camın yanında prekast, alüminyum kompozit vs cephe türleri de kullanılır. Bu tür durumlarda dış cephenin temizliğinde, temizlenen dış cephenin türüne göre malzeme kullanılması gerekir. Dış cephe temizliğinin uzun ömürlü ve iyi bir temizlik olması için, dış cepe cam temizliği farklı malzeme, diğer yüzey türünün kendisine uygun farklı malzeme kullanılarak temizlenmesi gerekir.
 
Tamamı cam giydirme dış cephelerde ise, oksitlenme sık görülen bir sorundur. Dış Cepe Temizliği Cam aralarında fitiller bulunmaktadır. Kir ve toz en çok bu fitillerde birikir. Bu fitillerin aşındırılmadan ve çok iyi temizlenmesi önemlidir. Zira bu fitillerin aşınması suyun içeride birikmesine sebep olur. İyi temizlenmemesi ise, yağmur anında fitillerin üzerinde biriken kirin camı tekrar kirletmesine sebep olur.
 
Cam temizliğinde suyu tutmayan, camın temizlendikten sonra çabuk kurumasını sağlayan, kirlenmeyi geciktiren ve oksitlenmeyi önleyen kimyasallar kullanılmaktadır.
 
Size Bir telefon Kadar Yakınız.
 
Çok kirlenmiş cam giydirme dış cephelerde önce yıkama, arkasından silme işlemi gerekmektedir. Yıkama işlemi basıncı ayarlanabilen makinelerle ve suyun saflık derecesi de yüzeye göre belirlenerek yapılmaktadır. Arkasından uygun kimyasallarla silinerek kalıcı bir temizlik elde edilir. Temizlik maliyetinin düşük olması ve binanın dış cephe görünümünün estetik, uzun ömürlü olması bakımından, cam giydirme dış cephenin yılda dört kez temizlenmesi önerilir.

En Son Çalışmalarımız

İstanbul Ak Ofis Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği Tamamlandı

İstanbul Ak Ofis Ümraniye  Dış Cephe Cam Temizliği Tamamlandı

Dış Cephe Temizlik Firması Olarak İstanbul Ak Ofis Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği Sertifikalı Dağcı Personellerimiz Tarafından Tamamlanmıştır.

DETAY OKU

İstanbul Dış Cephe Temizlik Hizmeti İçin Eğitimli Personellerimiz Sizleri Bekliyor

İstanbul Dış Cephe Temizlik Hizmeti İçin Eğitimli Personellerimiz Sizleri Bekliyor

İstanbul Dış Cephe Temizlik Hizmeti İçin Eğitimli Personellerimiz Sizleri Bekliyor Profesyonel Hizmet İçin Hemen Arayın 0554 898 80 89

DETAY OKU

Dış Cepe Temizliği Asıl İşimiz Diyoruz Uygun Fiyat İle

Dış Cepe Temizliği Asıl İşimiz Diyoruz Uygun Fiyat İle

Dış Cephe temizliklerinde temizlik için gereken bütün ihtiyaçlar tespit edilerek, plaza, işhanı, gökdelen gibi yapıların temizliği için hemen arayın

DETAY OKU

Profesyonel Ofis Temizliği Uygun Fiyatlar İle

Profesyonel Ofis Temizliği Uygun Fiyatlar İle

İstanbul içerisi tüm semptlerde uzman ekiplerimiz ile en kısa sürede hizmet veriyoruz, hızlı ve uygun hizmet için numaranızı bırakın arayalım

DETAY OKU